Strona główna Wydarzenia / Events Kursy tańca towarzyskiego dla seniorów

Kursy tańca towarzyskiego dla seniorów

130

Walczyk, samba i disco, to tylko niektóre pozycje z programu kursu nauki tańca towarzyskiego dla seniorów, który organizuje Towarzystwo Polsko-Kanadyjskie w Edmonton.
Zajęcia prowadzone są raz w miesiącu po miesięcznym zebraniu członkowskim. Zajęcia odbywają są w taki sposób, aby każdy mógł w nich uczestniczyć, nie tylko członkowie Towarzystwa. Wstęp jest wolny. Każdy może przyjść na zajęcia taneczne, w drugą niedzielę każdego miesiąca o godz. 15:30 do dolnej sali Domu Polskiego. Nie trzeba posiadać żadnych umiejętności tanecznych. Jeśli dopisze frekwencja, być może uda się zorganizować więcej kursów.

Dla wielu seniorów taniec jest jedną z ulubionych form aktywności fizycznej, rekreacji i wypoczynku. Zajęcia taneczne pozwalają polepszyć formę fizyczną i dobre samopoczucie, są również doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości i miłego spędzenia czasu.

Następne spotkanie taneczne odbędzie się 8 marca, na które wszystkich seniorów serdecznie zaprasza zarząd Towarzystwa Polsko-Kanadyjskiego.

Z. Cynar – Polonia Edmonton News

Dziennikarz polonijny w Kanadzie. Aktywny w latach 1970 - 2018.