Strona główna Wydarzenia / Events Informacje i porady nie tylko dla seniorów

Informacje i porady nie tylko dla seniorów

331

Kursy tańca, wycieczki, warsztaty praktyczne i wykłady – to tylko niektóre  z propozycji przeznaczonych dla seniorów, które wychodzą z inicjatyw organizacji polonijnych w Edmonton.

Na ostatnich zebraniach Klubu Męskiego i Towarzystwa Polsko-Kanadyjskiego, których członkami są przeważnie seniorzy, tematem wykładu były ubezpieczenia. Zaproszonym gościem na zebraniach tych organizacji w dniu 13 i 14 czerwca 2015 r. był pan Mieczysław Piórkowski, doświadczony i znany od wielu lat w edmontonskiej Polonii agent ubezpieczeniowy.

Ubezpieczenia są bardzo ważne w naszym życiu. Kiedyś w Polsce działał slogan „Przezorny zawsze ubezpieczony” i zapewne jest w tym dużo prawdy.

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, że w każdej chwili może każdemu z nas przytrafić się nieszczęśliwy wypadek samochodowy, zalanie czy pożar mieszkania, lub niepoodziewana choroba. Koszt opieki lekarskiej w Kanadzie dla kogoś nieubezpieczonego jest bardzo kosztowny. Wydatek niewielkiej sumy dziennie za ubezpieczenie odwiedzającej nas rodziny daje nam komfort spokojnego i radosnego spędzania czasu z naszymi bliskimi z Polski, i szczególnie o tego rodzaju ubezpieczeniach mówił pan Mieczysław Piorkowski.

Pan Mietek oferuje bardzo szeroki zakres usług ubezpieczeniowych. Kontakt telefoniczny pod nr 780-456-2218.

Z. Cynar – Polonia Edmonton News.

Dziennikarz polonijny w Kanadzie. Aktywny w latach 1970 - 2018.