Strona główna Wydarzenia / Events ZAPROSZENIE NA OTWARCIE PLACU ZABAW

ZAPROSZENIE NA OTWARCIE PLACU ZABAW

217

Komitet Rozbudowy Placu Zabaw przy Przedszkolu SISEM serdecznie zaprasza całą Polonię na oficjalne, uroczyste otwarcie placu, które odbędzie się w niedzielę 10 września br..

Uroczystość otwarcia z poświeceniem placu poprzedzi uroczysta Msza św. w kościele Różańca Świętego o godz.12: 15, którą odprawi biskup Gregory Bittman.

Najmłodsi mieszkańcy naszego miasta, ich rodzice i społeczeństwo mają powody do zadowolenia. Na koniec wakacji udało się oddać do użytku nowy, kolorowy, rozległy i w pełni bezpieczny plac do zabawy na wolnym powietrzu. W pracy nad realizacją projektu wykorzystano najnowsze technologie. Głównym wykonawcą tej inwestycji była firma „Devlin”, która wykonywała swoje zadania zgodnie z planem i ustalonym budżetem.

Na otwarciu placu będą rodzice, dzieci, kadra pedagogiczna przedszkola, parafianie i mieszkańcy naszego miasta. Będzie też wielu dostojnych gości, których obecność może być wyrazem uznania dla lokalnej społeczności polonijnej, która przekazuje młodemu pokoleniu w naszym mieście ten Szlachetny Dar.

Dzięki inicjatywie Sióstr Służebniczek NMP powstał piękny plac zabaw dla najmłodszych, z którego wszyscy możemy być dumni.

Nowy plac zabaw zbudowany z okazji 150-lecia Kanady i 40-lecia dwujęzycznego przedszkola SISEM będzie służył wielu generacjom najmłodszych mieszkańców Edmonton.

W dalszym ciągu trwa akcja zbierania potrzebnych funduszy na ten cel.

SISEM Daycare Centre Society jest organizacją charytatywną i z przyjemnością wystawi formalne pokwitowanie podatkowe za każdą dotację.

Po dodatkowe informacje o projekcie i dotacjach można skontaktować się z Johnem Szumlasem, przewodniczącym kampanii zbiórkowej: Email: john.szumlas@aagi.ca lub Tel: 780-940-0177.

Dotacje prosi się o przekazanie na niżej podany adres:

SISEM Daycare Centre Society, 11435 106 Street, NW Edmonton, Alberta T5G 2P8

Z. Cynar – Polonia Edmonton News

 

 

 

Dziennikarz polonijny w Kanadzie. Aktywny w latach 1970 - 2018.