Strona główna Twój Pomysł. Nasze Wsparcie Zajęcia Zabawowe dla dzieci w wieku od 1 do 4 lat

Zajęcia Zabawowe dla dzieci w wieku od 1 do 4 lat

73

Od początku lutego w Edmonton odbywają się zajęcia zabawowe dla dzieci w wieku od 1 do 4 lat i ich opiekunów. Grupa została założona przez Towarzystwo Kultury Polskiej z myślą o maluchach, aby mogły od najmłodszych lat obcować z językiem polskim i uczyć się o polskich tradycjach i obyczajach. Oprócz zabaw edukacyjnych, wspólnego czytania i śpiewania, grupa oferuje także zajęcia manualne i plastyczne.
Zajęcia są lubiane nie tylko przez dzieci ale również przez rodziców i opiekunów, którzy podczas spotkań mają okazję nawiązać nowe znajomości i przyjaźnie polonijne. Program jest współfinansowany przez Polski Konsulat w Vancouver, Polonia Foundation in Alberta oraz Magda Tomczak Children’s Aid Foundation. Cotygodniowe zajęcia są bezpłatne i odbywają sie w soboty w Polskiej Szkole im. Marii Chrzanowskiej o godzinie 9.15 w sali numer 227 ( wejście od strony północnej ).

Serdecznie zapraszamy na kolejne zajęcia pd 9.15am – 10.15am w dniach:

  • Kwiecień: 7, 14, 21, 28
  • Maj: 5,12, 19, 26

Miejsce: Strathcona High School 10450-72 Ave NW, Edmonton, T6E 0Z6, Sala #227

Program nie wymaga zapisów i jest bezpłatny!
W razie pytań proszę o kontakt: Monika Cox coxmonika@gmail.com

In February, there started a Polish playgroup for children ages 1-4 and their caregivers. The group was created by the Polish Culture Society of Edmonton to provide an opportunity for little ones to get expose to and experience Polish language, culture and customs. During meetings children take part in various educational games, reading and singing, and do craft activities. Meetings are not only liked by the kids, but also by their caregivers, who get the opportunity to make new connections and friendships within the Polish community in Edmonton. Polish Consulate in Vancouver, Polonia Foundation in Alberta and Magda Tomczak Children’s Aid Foundation sponsor the playgroup.

This weekly program is free of charge and is held at the Maria Chrznowska Polish School at 9.15 am, classroom 227, on following Saturdays:
April 7, 14, 21, 28; May 5, 12, 19, 26.
Location: Strathcona High School 10450-72 Ave NW, Edmonton, T6E 0Z (north entrance)

No registration required.
For further information please contact: Monika Cox coxmonika@gmail.com

Administrator, menadżer i założyciel portalu. Napisz do mnie @ https://www.linkedin.com/in/greg-pietraszewski/