Strona główna Ogloszenia / Announcements Z powodu pandemii coraz trudniej wjechać do Kanady – nowe wymogi na...

Z powodu pandemii coraz trudniej wjechać do Kanady – nowe wymogi na granicy

312

Od poniedziałku wszyscy powracający do Kanady samochodem będą musieli przedstawić na granicy negatywne wyniki testu PCR, podobnie jak pasażerowie samolotów. Tydzień później przylatujący będą musieli zacząć sami płacić za dodatkowy test i trzydniowy pobyt w ośrodku kwarantanny.

Kanada, która – jak podkreślają premier Justin Trudeau i członkowie rządu – ma jedne z najostrzejszych wymogów kontroli sanitarnej na granicy, wprowadza kolejne zabezpieczenia. Posiadanie negatywnego wyniku testu PCR, wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed przyjazdem, będzie od poniedziałku obowiązkowe dla przekraczających granicę lądową, tak jak od 7 stycznia jest to konieczne dla pasażerów samolotów w wieku powyżej 5 lat. W grę wchodzi też przedstawienie pozytywnych wyników testu molekularnego na Covid-19, jeśli został wykonany między 90. a 14. dniem przed przekroczeniem granicy.

Czytaj więcej @ https://www.wnp.pl/rynki-zagraniczne/z-powodu-pandemii-coraz-trudniej-wjechac-do-kanady-nowe-wymogi-na-granicy,449980.html

Administrator, menadżer i założyciel portalu. Napisz do mnie @ https://www.linkedin.com/in/greg-pietraszewski/