Strona główna Felietony Witamy Nowy Rok 2019

Witamy Nowy Rok 2019

195

Koniec roku to czas podsumowań i robienia postanowień na nowy rok. Nawet jeśli nie świętujemy w Sylwestra i tak ten przełom skłania nas do refleksji: jaki będzie nadchodzący rok 2019? Co ze sobą przyniesie? Czy będzie lepszy niż 2018? Tego Wam oczywiście życzymy! A co wynika z układu planet i przepowiedni?Rok 2019 zapowiada się niestety na dosyć trudny… Głównie ze względu na bliskość Saturna i Plutona. Te dwie planety od ponad 30 lat prowadzą wędrówkę, zbliżającą je do Ziemi, która zakończy się w 2019 roku. Dlatego silnie odczuwać będziemy pewien niepokój związany z ciągłym poczuciem końca. Nie będzie on jednak trwać długo. Na sam koniec tej wędrówki poczujemy działanie Jowisza, który wypełni nas spokojem i siłą. Rok 2019 symbolizuje więc zakończenie długiej wędrówki planet. Będzie to zatem dobry moment na zamknięcie niepozałatwianych spraw.
Według jasnowidzów nadchodzący rok będzie trudny również ze względów społecznych i gospodarczych. Nie da się nie zauważyć nasilającego się terroryzmu  w Europie, a w 2019 roku odczujemy to szczególnie mocno. Spory na tle rasowym i narodowościowym będą się zaostrzać, a niechęć wobec imigrantów – stale rosnąć. Do tego klęski żywiołowe i rosnące podatki mogą spowodować rozruchy w europejskich miastach.
W nadchodzącym roku nastąpi większy nacisk na eksplorację kosmosu. Czy nastąpią jakieś przełomowe odkrycia? Z odpowiedzią na to pytanie musimy jeszcze poczekać.
Czy mamy powody do obaw?
Jedne rzeczy się kończą, inne zaczynają. Rok 2019 to dobry czas na oczyszczenie, przemyślenie różnych spraw i wyciągnięcie wniosków. Choć może być trudny dla nas wszystkich to zakończy się pozytywnie. Dla wielu okaże się świetną szkołą życia, dzięki której w kolejny rok wkroczymy bogatsi o nowe  doświadczenia i wiedzę oraz pełni siły.
Po burzy zawsze przychodzi słońce, warto o tym pamiętać. Dlatego myślmy pozytywnie i czerpmy z życia ile się da. Trudności, które dotkną nas w roku 2019, przygotują nas na kolejny rok. A ten już na pewno będzie dużo lepszy! Z niepokojem będziemy spoglądać na współczesny świat w kolejnym roku 2019, wiec należy sobie życzyć, byśmy potrafili wysnuwać radość z umiejętności rozwiązywania problemów, i by życie cieszyło nas każdego dnia, oby tkwiąca w nas siła była katalizatorem sukcesów i realizacji marzeń, abyśmy potrafili dokonywać rzeczy, jakich zapragnie serce, bo przecież każdy z nadchodzących dni Nowego Roku jest jedynym i nigdy się nie powtórzy o czym powinnismy pamietac budzac sie kazdego poranka w tym 2019 roku.

Bogdan Koral Konikowski