Strona główna Wydarzenia / Events Uroczyste otwarcie placu zabaw w Przedszkolu SISEM 10 września

Uroczyste otwarcie placu zabaw w Przedszkolu SISEM 10 września

41

10 września br. odbędzie się uroczyste otwarcie nowego placu zabaw przy przedszkolu SISEM, wyczekiwanego przez dzieci, rodziców i oczywiście prowadzące przedszkole Siostry Służebniczki, na które wszystkich serdecznie zaprasza Komitet Rozbudowy Placu Zabaw. Oficjalna ceremonia otwarcia odbędzie się na nowym placu zabaw z udziałem wielu dostojnych gości, poprzedzona uroczystą Mszą św. w kościele Różańca Świętego, którą odprawi biskup Gregory Bittman.

Nowy plac zabaw dla potrzeb najmłodszych mieszkańców naszego miasta w dwujęzycznym przedszkolu SISEM jest budowany z okazji 150-lecia Kanady i 40-lecia istnienia przedszkola.

Inicjatywa rozbudowy placu zabaw jest absolutnie godna poparcia, bo wnosimy nasz szczególny, cenny dar w życie naszych dzieci w tym roku – Roku Jubileuszowym dla Kanady

W dalszym ciągu trwa akcja zbierania potrzebnych funduszy na rozbudowę placu zabaw. Komitet apeluje o pomoc finansową w realizacji tego projektu, a uśmiech na twarzach dzieci będzie najlepszym miernikiem wspólnego sukcesu!. Projekt ten bez wsparcia ze strony organizacji polonijnych, biznesów i osób prywatnych nie miałby szans powodzenia.

SISEM Daycare Centre Society jest zarejestrowane, jako federalna organizacja charytatywna i z przyjemnością wystawi formalne pokwitowanie podatkowe za każdą dotację.

Dodatkowe informacje o projekcie i dotacjach można otrzymać u Johna Szumlasa przewodniczącego kampanii zbiórkowej: Email: john.szumlas@aagi.ca lub Tel: 780-940-0177.

Dotacje prosimy przekazać do: SISEM Daycare Centre Society, 11435 106 Street, NW Edmonton, Alberta T5G 2P8

Dziennikarz polonijny w Kanadzie. Aktywny w latach 1970 - 2018.