Strona główna Polonia Pomaga #PoloniaPomaga i kibicuje polskiej łyżwiarce z Kanady

#PoloniaPomaga i kibicuje polskiej łyżwiarce z Kanady

410

Zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie kampanii na wyjazd polskiej reprezentantki Olivii Rybickiej-Oliver (16) na Mistrzostwa Świata Juniorów w łyżwiarstwie figurowym. Olivia jest tancerką na lodzie jeżdżącą w kategorii juniorów, na co dzień mieszkającą w Barrie, Ontario. W lutym wraz z partnerem zakwalifikowała się na Mistrzostwa Świata.


Wyjazd na Mistrzostwa Świata Juniorów do Zagrzebia, które będą miały miejsce 4-10 marca 2019 to ogromne wyzwanie i wyróżnienie dla Olivii oraz nagroda za ciężką pracę. Jednak zakwalifikowanie się do MŚJ było niespodziewane i pociąga za sobą duże dodatkowe koszty treningów i podróży dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o dofinansowanie, pomoc w pokryciu kosztów dodatkowych treningów oraz uczestnictwa pary i ich trenera w Mistrzostwach Świata Juniorów.
Dofinansowanie z Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego jest niemożliwe ponieważ nie było przewidziane w budżecie. Także Miejski Klub Łyżwiarski w Łodzi, który reprezentuje Olivia, nie jest w stanie pokryć kosztów i wysłać pary na te prestiżowe zawody. Ze względu na brak odpowiedniego zaplecza w Polsce, para co dzień trenuje w renomowanym ośrodku szkoleniowym Mariposa International Training Center w Barrie, Ontario, w Kanadzie. Koszty wszystkich treningów pary zagranicą i koszty podróży ponoszą w całości rodzice Olivii. Jednak przygotowanie pary i udział w Mistrzostwach Świata Juniorów to ogromny wydatek dlatego prosimy o wsparcie dla pary. Każda kwota przybliża ich do celu.
Bardzo prosimy o opublikowanie kampanii gofoundme przygotowanej dla Olivii na Państwa stronie internetowej oraz Facebooku.


https://www.gofundme.com/worldjuniorfigureskatingchampionships-for-olivia

Dodatkowo, w załączniku przesyłam szczegółową informację i historię łyżwiarki.Z poważaniem,


Paulina Cieluch
Team Olivia

Administrator, menadżer i założyciel portalu. Napisz do mnie @ https://www.linkedin.com/in/greg-pietraszewski/