Strona główna Ogloszenia / Announcements Polskie przedszkole i punkt opieki pozaszkolnej

Polskie przedszkole i punkt opieki pozaszkolnej

347

Znajdujące się w szkole St. Basil (10210 115 Ave NW, Edmonton, AB T5G 0L8), polskie dwujęzyczne przedszkole i punkt opieki pozaszkolnej zapewniają dzieciom dostęp do szkolnej sali gimnastycznej, placu zabaw, parku wodnego i boiska szkolnego. Bambi Daycare oferuje też programy letnie, po to aby dzieci były aktywne podczas przerwy letniej i mogły spędzać czas z przyjaciółmi.

Jesteśmy organizacją niedochodową, a nasz personel jest przyjazny, troskliwy i dokłada wszelkich starań, aby pomóc dzieciom w nauce i rozwoju. Bambi Daycare oferuje opiekę dzienną dla dzieci w wieku od 12 miesięcy.
Zapewniamy wyżywienie dzieciom uczęszczającym do przedszkola.

Dzieci w Bambi są podzielone na dwie grupy: grupę dzieci młodszych (od 12 miesięcy do 3 lat) i starszych (od 3 lat do przedszkola). Dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu, bawią się, przyswajają nowych pojęć i uczą się przez zabawę. Personel pracuje nad umiejętnościami i rozwojem dzieci. W Bambi Daycare wierzymy, że komunikacja jest kluczowa w wychowaniu dzieci i z radością dzielimy się z rodzinami postępami ich pociech.

Opieka pozaszkolna jest wspaniałym dodatkiem dla dzieci od zerówki do klasy 6. Oferowana jest przed i po zajęciach szkolnych. Dzieci mają w tym czasie dostęp do sali gimnastycznej.

Chcesz zarejestrować swoje dziecko? Zapraszamy do kontaktu z nami @ www.polishbilingualosc.com lub telefonicznie @ 780 479 7374.

Administrator, menadżer i założyciel portalu. Napisz do mnie @ https://www.linkedin.com/in/greg-pietraszewski/