Strona główna Ogloszenia / Announcements Odkryj Polskę / Explore Poland

Odkryj Polskę / Explore Poland

58

Czasem łatwo jest zapomnieć jak urokliwa i niezwykła jest nasza Ojczyzna, dlatego Polonijka Polonijna Szkoła Podstawowa www.polonijka.edu.pl razem z Fundacją Edukacji Polonijnej www.polonia.edu.pl postanowiła o tym przypomnie.

Fundacja działa na rzecz rozpowszechniania polskiej edukacji dla dzieci za granicą oraz promowania polskiej kultury i tradycji na obczyźnie.

W Dzień Dziecka wystartowała akcja – „Odkryj Polskę / Explore Poland”. Więcej informacji na: www.explorepl.pl Zajrzyj na stronę, obejrzyj wideo i rozwiąż quiz – sprawdź czy rozpoznasz miejsca, gdzie było realizowane nagranie! Udostępnij film #explorePL

Film pokazuje Polskę od gór do morza, od surowego piękna rodzimej przyrody, po niezwykłą architekturę miast i zabytkowych starówek. Widoki zapierają dech w piersiach, zwłaszcza, że wideo zrealizowano w wysokiej jakości 4K.

Projekt ma na celu zachęcenie młodych Polaków mieszkających w kraju i poza jego granicami do zapoznania się z dziedzictwem kulturowym i malowniczym krajobrazem Ojczyzny, a także z naszymi zwyczajami i tradycjami.

Rodzicu, jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoja psciecha miała kontakt z rodzimym językiem – podziel się POLSKĄ! Pokaż swojemu dziecku jaka jest piękna! Podaruj mu naukę języka polskiego i pomóż rozwijać wiedzę o Ojczyźnie. Dowiedz się więcej na: www.explorepl.pl/polskaszkola

Administrator, menadżer i założyciel portalu. Napisz do mnie @ https://www.linkedin.com/in/greg-pietraszewski/