Strona główna Ogloszenia / Announcements Komunikat akredytowanej Szkoły Polskiej im. Henryka Sienkiewicza w Edmonton

Komunikat akredytowanej Szkoły Polskiej im. Henryka Sienkiewicza w Edmonton

378


Dyrekcja szkoły zakończyła rejestrację uczniów, którzy uczęszczali w poprzednich latach do Szkoły Polskiej im. Henryka Sienkiewicza na następny rok szkolny 2022/2023.


W związku z niefortunną, a dla dzieci polonijnych tragiczną sytuacją zamknięcia Szkoły Świętego Bazylego z Polskim Programem Języka Polskiego informujemy, że z radością i otwartym sercem powitamy wszystkich pragnących uczyć się języka naszych ojców i dziadków w murach naszej szkoły sobotniej. Vanguard College, gdzie odbywają się nasze zajęcia, mimo bardzo przyjaznej atmosfery i współpracy z dyrekcją ma ograniczoną powierzchnię wynajmowanych sal lekcyjnych. W związku z tym zachęcamy chętnych o dokonanie rejestracji na rok szkolny 2022/2023. Ilość miejsc ograniczona.

Formy rejestracyjne, które są na naszej stronie internetowej www.pshs.ca można przesłać emailem do „administracji” ze strony internetowej lub bezpośrednio krystynadembowski@yahoo.ca. Dodatkowych informacji można uzyskać dzwoniąc pod #780 454 0205 lub odwiedzając polski pawilon podczas Festiwalu Narodów 1 sierpnia (poniedziałek) od godziny 14:00. Można również uzyskać wszelkich informacji i wypełnić formę podczas „dożynek” na Wawelu 21 sierpnia.

Do usłyszenia i zobaczenia….

W imieniu dyrekcji i komitetu rodzicielskiego
Krystyna Dembowska