Strona główna Ogloszenia / Announcements Kalendarz Obchodów Święta Niepodległości i Dnia Pamięci w Edmonton

Kalendarz Obchodów Święta Niepodległości i Dnia Pamięci w Edmonton

110
  • Niedziela, 9 Listopada 2014 godz. 10.30: Msza św. w intencji za Ojczyznę w kościele Różańca Świętego.
  • Niedziela, 9 Listopada 2014 godz 15:00: W Domu Polskim odbędzie się uroczysta Akademia z okazji 96 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, organizowana przez Kongres Polonii Kanadyjskiej, Okręg Alberta.
  • Wtorek, 11 Listopada 2014 godz. 10:00: Główne uroczystości Dnia Pamięci „Remembrance Day”. Uroczystości odbędą się jak każdego roku w Pawilonie Sportowym Uniwersytetu Alberty. Uroczystości Dnia Pamięci i Święta Niepodległości z udziałem połączonych oddziałów byłych żołnierzy zrzeszonych w Stowarzyszeniu Polskich Kombatantów w Kanadzie
  • Wtorek, 11 Listopada 2014 godz 10:00: Uroczystości w Domu Polskim z udziałem Towarzystwa Polskich Weteranów i Rycerzy Kolumba, działających przy polskich parafiach w Edmonton.
  • Środa, 12 Listopada 2014 godz. 11:00: Największa uroczystość patriotyczna z udziałem młodzieży w szkole St. Basil, gdzie mieści się Angielsko-Polski Program Szkolny im. Jana Pawła II. Ponad 400 uczniów i personel szkoły będzie celebrować „Dzień Pamięci” i „Święto Niepodległości” z udziałem polskich kombatantów i weteranów.

 Organizatorzy wymienionych uroczystości zapraszają na gremialny udział Polonii a szczególnie młodzieży!

 shareasimage (3)

Administrator, menadżer i założyciel portalu. Napisz do mnie @ https://www.linkedin.com/in/greg-pietraszewski/