Marzec, 2015

15mar1:00 pm5:00 pmKonkurs Talentów1:00 pm - 5:00 pm McKernan Community Center, 11341 78 Avenue Northwest, Edmonton, AB Organizator wydarzenia: Federacja Polek oraz Związek Nauczycielstwa Polskiego

Dzień i Czas Rozpoczęcia

(Sunday) 1:00 pm - 5:00 pm

Lokacja

McKernan Community Center

11341 78 Avenue Northwest, Edmonton, AB

Opis

Wiosenne konkursy młodych polonijnych talentów odbywają się w Edmonton już od dawna i są organizowane przez różne organizacje polonijne. Konkursy te zawsze cieszyły się dużą popularnością. Przykładem może być Konkurs Młodych Talentów w roku 2004, zorganizowany przez Fundację Pomocy Dzieciom im. Magdy Tomczak, Federację Polek w Kanadzie Koło # 3 w Edmonton i Związek Nauczycielstwa Polskiego.
W tym konkursie wzięło udział ponad 50 uczniów, od klasy 0 do 12 włącznie, głownie reprezentujących szkoły polskie w Edmonton. W kategoriach konkursu znalazły się: śpiew, taniec, muzyka i recytacja.
Wszystkie dzieci uczestniczące w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki a zdobywcy trzech najlepszych miejsc otrzymali dyplomy i nagrody pieniężne.
Tegoroczny Konkurs Talentów jest organizowany pod hasłem: „A to Polska Właśnie”.
Dzieci lubią występować w konkursach, zaprezentować swoje umiejętności, pokazać się z jak najlepszej strony, a gromkie oklaski publiczności również nagradzają ich trudy przygotowań.
Konkursy są również formą świetnej zabawy, dzięki której można poznać wielu nowych kolegów i koleżanki.
W tym roku Konkurs Talentów jest organizowany przez Federację Polek w Kanadzie Ogniwo Nr. 3 w Edmonton i Związek Nauczycielstwa Polskiego w Edmonton.
Wszystkim uczestniczącym w tegorocznym konkursie życzymy sukcesów.

Z. Cynar – Polonia Edmonton News

kONKURStALENTOW1

Organizator wydarzenia

Federacja Polek oraz Związek Nauczycielstwa Polskiego

X