Kwiecień, 2015

18apr6:00 pmBankiet z okazji Jubileuszu 30-lecia Angielsko-Polskiego Programu Szkolnego im. sw. Jana Pawla II6:00 pm Dom Polski, 10960 104 Street, Edmonton

Dzień i Czas Rozpoczęcia

(Saturday) 6:00 pm

Lokacja

Dom Polski

10960 104 Street, Edmonton

Opis

Marzec 5, 2015

Drodzy Przyjaciele Angielsko Polskiego Programu Szkolnego im. Św. Jana Pawła II

Z wielką dumą i radością informujemy, ze Angielsko Polski Program Szkolny im. Św. Jana Pawła II obchodzi w tym roku Jubileusz 30-lecia istnienia. Z tej okazji w imieniu Komitetu Rodzicielskiego, dzieci i młodzieży uczęszczającej do tej szkoły, mamy zaszczyt zaprosić Państwo  na uroczysty Bankiet w sobotę 18 kwietnia 2015r., który odbędzie się w Domu Polskim.

30 lat temu spełniły się marzenia społeczności polonijnej w Edmontonie. Dzięki wysiłkowi wielu ludzi powstał Angielsko – Polski Program Szkolny, im. Św.Jana Pawła II, w katolickim systemie edukacyjnym, i w pełnym wymiarze godzin, gdzie stworzono pozytywne warunki do nauki dwóch języków, religii, kultury i tradycji narodu, historii i geografii kraju pochodzenia.

Obecnie, to już setki absolwentów Programu im. Św. Jana Pawła II, który z powodzeniem jest kontynuowany. Angielsko-Polski Program Szkolny im. Św. Jana Pawła II na przestrzeni 30 lat korzystał z poparcia i hojności Waszej organizacji i osób indywidualnych. Dlatego serdecznie zapraszamy Was na wspólne celebrowanie tej pięknej rocznicy. Mamy nadzieję, że w dalszym ciągu będziecie wspierać nasze wysiłki na rzecz dalszego podtrzymywania polskiego języka i rozwoju polskiej kultury w Edmonton. Cieszymy się, że będziecie z nami w tym dniu. Będzie nam bardzo miło świętować nasze wspólne osiągnięcie. Bilety są do nabycia w St. Basil 10210-115 Avenue, (780) 477-3584.

Z poważaniem,
Izabella Bereznicki-Common
Komitet Rodzicielski

30LecieSzkoly2 30LecieSzkoly1

X