Strona główna Wydarzenia / Events Nowy plac zabaw w budowie dla przedszkola SISEM coraz piękniejszy

Nowy plac zabaw w budowie dla przedszkola SISEM coraz piękniejszy

357

Zapewne radość dzieci z nowego placu zabaw będzie nie do opisania, kiedy zostanie oddany do użytku. Znacznie powiększony plac, to dla dzieci nowa strefa aktywnej zabawy na świeżym powietrzu, a stanie się to już w niedzielę 10 września 2017 r.

Biskup Bittman odprawi uroczystą Msze św. w kościele Różańca Świętego o godz.12: 15. Po mszy nastąpi oficjalne otwarcie z poświeceniem rozbudowanego placu zabaw.

Na otwarciu placu wśród rodziców, dzieci, kadry pedagogicznej przedszkola i parafian będzie wielu dostojnych gości miedzy innymi: David EggenMinister Kultury i Edukacji w rządzie Alberty, Randy Boissonnault – Poseł do Parlamentu Federalnego Kanady, Tony Caterina – Radny Miasta Edmonton i ks. Adam Lech – Kanclerz Archidjecezji Edmonton.

Nowy plac zabaw dla potrzeb najmłodszych mieszkańców naszego miasta jest budowany z okazji 150-lecia Kanady i 40-lecia istnienia dwujęzycznego, akredytowanego i licencjonowanego przedszkola SISEM.

W dalszym ciągu trwa akcja zbierania potrzebnych funduszy na rozbudowę placu zabaw.

SISEM Daycare Centre Society jest zarejestrowane, jako federalna organizacja charytatywna i z przyjemnością wystawi formalne pokwitowanie podatkowe za każdą dotację.

Po więcej informacji o projekcie i dotacjach można skontaktować się z Johnem Szumlasem, przewodniczącym kampanii zbiórkowej: Email: john.szumlas@aagi.ca lub Tel: 780-940-0177.

Dotacje prosi się o przekazanie na niżej podany adres:

SISEM Daycare Centre Society, 11435 106 Street, NW Edmonton, Alberta T5G 2P8

 

Dziennikarz polonijny w Kanadzie. Aktywny w latach 1970 - 2018.