psycholog a psychoterapeuta 10%_2

W niedzielę, 10 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Zadbaj o swoje zdrowie już teraz. Polska firma zaprasza zainteresowanych na konsultacje i oferuje wsparcie dla osób przebywających w Kanadzie. Wskazania: Silne poczucie osamotnienia, izolacja, stany lękowe i stres związane z życiem w odmiennej kulturze mogą być wskazaniem do pilnej konsultacji.
● Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, od wielu lat profesjonalnie udzielamy pomocy psychologicznej Polonii.
● Nasze kwalifikacje potwierdzają posiadane certyfikaty, liczne szkolenia, złożone kliniczne doświadczenie zawodowe, ale przede wszystkim wiele lat praktyki w pracy z pacjentami.
● Wszyscy specjaliści świadczący psychoterapię poprzez stronę internetową IDIA poddają swoją pracę superwizji w renomowanych ośrodkach
● Do skorzystania z usług naszych specjalistów zachęcamy osoby dorosłe, młodzież oraz dzieci. Konsultacje psychologiczne online w zależności od Twoich potrzeb i charakteru problemu mogą się odbywać indywidualnie, z rodziną czy też tylko z partnerem.
● Świadczymy pomoc psychologiczną m.in. dla osób uzależnionych, z obniżonym nastrojem, z problemami rodzinnymi i wychowawczymi, w zaburzeniach odżywiania. Do zakresu naszych usług psychologicznych należy też interwencja kryzysowa online w przypadku pojawienia się trudności o dużym nasileniu.
● E-poradnia IDIA specjalizuje się w udzielaniu konsultacji psychologicznych online. Zapewniamy całościową pomoc psychologów i psychoterapeutów przez Internet. Porady psychologiczne są udzielane przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin poprzez komunikator Skype.
Szczegóły na stronie:

Wsparcie psychologiczne Polonii

CaNOVA
20180919_194835
X