Październik, 2015

31oct6:30 pmCharytatywny Bankiet Halloween Night6:30 pm Dom Polski, 10960 104 Street, Edmonton Organizator wydarzenia: Sobotnia Szkoła Polska im. Marii Chrzanowskiej

Dzień i Czas Rozpoczęcia

(Saturday) 6:30 pm

Lokacja

Dom Polski

10960 104 Street, Edmonton

Opis

Sobotnia Szkoła Polska im. Marii Chrzanowskiej zaprasza Całą Polonię na charytatywny bankiet w Domu Polskim 31 października 2015 r.
Większość z nas jest – lub bywa czasami, szczególnie w momencie odwiedzin kogoś z Polski – dumna z tego, co Polonia osiągnęła w naszym mieście w Edmonton. Spotyka się wielu entuzjastów wszelkich śladów polskości, naszej kultury, naszego dziedzictwa, ale chyba najbardziej jesteśmy dumni z tego, kiedy ktoś mówi nam że „ W Edmonton Wasze dzieci tak ładnie mówią po polsku” Komplementy cieszą, ale zdajemy sobie sprawę z tego, że utrzymanie polszczyzny poza granicami kraju nie jest rzeczą łatwą. Osiągnięcie dwujęzyczności dziecka to trudny proces, który wymaga cierpliwości, zrozumienia, determinacji i także akceptacji ze strony drugiego rodzica, nie mówiącego po polsku. Ten proces wiąże się również z kosztami, dlatego Sobotnia Szkoła Polska im. Marii Chrzanowskiej zaprasza Całą Polonię na charytatywny bankiet w Domu Polskim (10960-104 St.) 31 października 2015 r., którego celem jest gromadzenie funduszy na kontynuowanie nauki języka polskiego w tej szkole. Z. C.

halloweenParty2015

Organizator wydarzenia

Sobotnia Szkoła Polska im. Marii Chrzanowskiej

X