Podziel się tym artykułem z innymi

Komitet Rozbudowy Placu Zabaw przy Przedszkolu SISEM serdecznie zaprasza całą Polonię na oficjalne, uroczyste otwarcie placu, które odbędzie się w niedzielę 10 września br..

Uroczystość otwarcia z poświeceniem placu poprzedzi uroczysta Msza św. w kościele Różańca Świętego o godz.12: 15, którą odprawi biskup Gregory Bittman.

Najmłodsi mieszkańcy naszego miasta, ich rodzice i społeczeństwo mają powody do zadowolenia. Na koniec wakacji udało się oddać do użytku nowy, kolorowy, rozległy i w pełni bezpieczny plac do zabawy na wolnym powietrzu. W pracy nad realizacją projektu wykorzystano najnowsze technologie. Głównym wykonawcą tej inwestycji była firma „Devlin”, która wykonywała swoje zadania zgodnie z planem i ustalonym budżetem.

Na otwarciu placu będą rodzice, dzieci, kadra pedagogiczna przedszkola, parafianie i mieszkańcy naszego miasta. Będzie też wielu dostojnych gości, których obecność może być wyrazem uznania dla lokalnej społeczności polonijnej, która przekazuje młodemu pokoleniu w naszym mieście ten Szlachetny Dar.

Dzięki inicjatywie Sióstr Służebniczek NMP powstał piękny plac zabaw dla najmłodszych, z którego wszyscy możemy być dumni.

Nowy plac zabaw zbudowany z okazji 150-lecia Kanady i 40-lecia dwujęzycznego przedszkola SISEM będzie służył wielu generacjom najmłodszych mieszkańców Edmonton.

W dalszym ciągu trwa akcja zbierania potrzebnych funduszy na ten cel.

SISEM Daycare Centre Society jest organizacją charytatywną i z przyjemnością wystawi formalne pokwitowanie podatkowe za każdą dotację.

Po dodatkowe informacje o projekcie i dotacjach można skontaktować się z Johnem Szumlasem, przewodniczącym kampanii zbiórkowej: Email: john.szumlas@aagi.ca lub Tel: 780-940-0177.

Dotacje prosi się o przekazanie na niżej podany adres:

SISEM Daycare Centre Society, 11435 106 Street, NW Edmonton, Alberta T5G 2P8

Z. Cynar – Polonia Edmonton News