Strona główna Wydarzenia / Events Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2019 – Edmonton

Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 2019 – Edmonton

119 views
0
Podziel się tym artykułem z innymi

Protokół komisji obwodowej

Siedziba
Edmonton, Konsulat RP* 10960 104 St NW Edmonton, Alberta T5H 2W6, Edmonton, Kanada
Numer komisji
110
Okręg wyborczy
Nr 44 [Warszawa]
Kod TERYT
149901
Województwo
mazowieckie
Powiat
zagranica
Gmina
zagranica

SENAT

Rozliczenie kart do głosowania

1. Komisja otrzymała kart do głosowania 500
2. Liczba wyborców uprawnionych do głosowania (umieszczonych w spisie, z uwzględnieniem dodatkowych formularzy) w chwili zakończenia głosowania 454
3. Nie wykorzystano kart do głosowania 84
4. Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania (liczba podpisów w spisie oraz adnotacje „odmowa podpisu”) 416
5. Liczba wyborców głosujących przez pełnomocnika (liczba kart do głosowania wydanych na podstawie otrzymanych przez komisję aktów pełnomocnictwa) 0
6. Liczba wyborców głosujących na podstawie zaświadczenia o prawie do głosowania 3
7. Liczba wyborców, którym wysłano pakiety wyborcze 0
8. Liczba otrzymanych kopert zwrotnych 0
8a. Liczba kopert zwrotnych, w których nie było oświadczenia o osobistym i tajnym oddaniu głosu 0
8b. Liczba kopert zwrotnych, w których oświadczenie nie było podpisane przez wyborcę 0
8c. Liczba kopert zwrotnych, w których nie było koperty na kartę do głosowania 0
8d. Liczba kopert zwrotnych, w których znajdowała się niezaklejona koperta na kartę do głosowania 0
8e. Liczba kopert na kartę do głosowania wrzuconych do urny 0
9. Liczba kart wyjętych z urny 416
9a. w tym liczba kart wyjętych z kopert na karty do głosowania 0
10. Liczba kart nieważnych (innych niż urzędowo ustalone lub nieopatrzonych pieczęcią obwodowej komisji wyborczej) 0
11. Liczba kart ważnych 416
12. Liczba głosów nieważnych (z kart ważnych) 10
12a. w tym z powodu postawienia znaku „X” obok nazwiska dwóch lub większej liczby kandydatów z różnych list 4
12b. w tym z powodu niepostawienia znaku „X” obok nazwiska żadnego kandydata 6
13. Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy kandydatów (z kart ważnych) 406
Numer Nazwisko i imiona Komitet Liczba głosów
1 KASPRZAK Cezary Paweł   34
2 RUDNICKI Marek   260
3 UJAZDOWSKI Kazimierz Michał   112

SEJM

Rozliczenie kart do głosowania

1. Komisja otrzymała kart do głosowania 500
2. Liczba wyborców uprawnionych do głosowania (umieszczonych w spisie, z uwzględnieniem dodatkowych formularzy) w chwili zakończenia głosowania 454
3. Nie wykorzystano kart do głosowania 84
4. Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania (liczba podpisów w spisie oraz adnotacje „odmowa podpisu”) 416
5. Liczba wyborców głosujących przez pełnomocnika (liczba kart do głosowania wydanych na podstawie otrzymanych przez komisję aktów pełnomocnictwa) 0
6. Liczba wyborców głosujących na podstawie zaświadczenia o prawie do głosowania 3
7. Liczba wyborców, którym wysłano pakiety wyborcze 0
8. Liczba otrzymanych kopert zwrotnych 0
8a. Liczba kopert zwrotnych, w których nie było oświadczenia o osobistym i tajnym oddaniu głosu 0
8b. Liczba kopert zwrotnych, w których oświadczenie nie było podpisane przez wyborcę 0
8c. Liczba kopert zwrotnych, w których nie było koperty na kartę do głosowania 0
8d. Liczba kopert zwrotnych, w których znajdowała się niezaklejona koperta na kartę do głosowania 0
8e. Liczba kopert na kartę do głosowania wrzuconych do urny 0
9. Liczba kart wyjętych z urny 416
9a. w tym liczba kart wyjętych z kopert na karty do głosowania 0
10. Liczba kart nieważnych (innych niż urzędowo ustalone lub nieopatrzonych pieczęcią obwodowej komisji wyborczej) 0
11. Liczba kart ważnych 416
12. Liczba głosów nieważnych (z kart ważnych) 1
12a. w tym z powodu postawienia znaku „X” obok nazwiska dwóch lub większej liczby kandydatów z różnych list 0
12b. w tym z powodu niepostawienia znaku „X” obok nazwiska żadnego kandydata 1
12c. w tym z powodu postawienia znaku „X” wyłącznie obok nazwiska kandydata na liście, której rejestracja została unieważniona 0
13. Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy kandydatów (z kart ważnych) 415

Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil 2
2 OJER Anna Małgorzata 0
3 STANISZKIS Joanna Maria 0
4 STELMAŃSKA Izabela 0
5 HELWING Stanisław Piotr 0
6 WĄSOWICZ Michał Janusz 0
7 RAKIEL-CZARNECKA Walentyna 0
8 FLIS-KUCZYŃSKA Halina 0
9 ZAWŁOCKI Juliusz Jakub 0
10 SAWICKI Emil Krzysztof 0
11 STRĄK Michał Stanisław 0
12 BOGIEL Teresa Maria 0
13 MASŁOWSKI Wiktor Zbigniew 0
14 ŁUKASIEWICZ Adam Krzysztof 0
15 WASILEWSKA Lucyna Gertruda 0
16 PŁOWICZ Marcin Tomasz 0
17 BIELSKI Karol Tomasz 1
18 DYDUCH Janusz 0
19 GARSTKA Tatiana Joanna 1
20 ŁAZARSKI Roman 0
21 PANAS Anna Józefa 0
22 WYSZYŃSKA Teresa Maria 0
23 GRUDOWSKA Agata Zofia 0
24 RUTKOWSKA Mirosława 2
25 MARECKI Marek Antoni 0
26 MAZUREK Aleksander Paweł 0
27 OWCZARSKI Piotr Krzysztof 0
28 KOZUBEK Elżbieta Barbara 0
29 MISIEJKO Karolina 0
30 PASTEWKA Małgorzata Halina 0
31 NOWOSIELSKI Kamil Ernest 0
32 WIECZOREK Katarzyna Agata 0
33 GOŁOTA Bożenna Jolanta 0
34 CZAPLICKI Zbigniew 0
35 WRÓBLEWSKI Andrzej Wojciech 0
36 MAZUREK Jerzy 0
37 CHOIŃSKA Alicja Elżbieta 0
38 SZYMANEK Piotr Ludomir 0
39 TYSZCZUK Sebastian Adrian 0
  Razem 6

Nr listy 2 – KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 KACZYŃSKI Jarosław Aleksander 176
2 KAMIŃSKI Mariusz 26
3 GOSIEWSKA Małgorzata Maria 2
4 NAIMSKI Piotr Aleksander 0
5 KRAJEWSKI Jarosław Karol 7
6 LISIECKI Paweł Jacek 0
7 GRYGLAS Zbigniew 0
8 TOMASZEWSKA Ewa 0
9 KALETA Sebastian Jerzy 5
10 WYPYCH Małgorzata Maria 2
11 MELAK Andrzej Józef 0
12 SEMENIUK Olga Ewa 2
13 GÓRSKI Patryk 1
14 BOROWSKI Adam Zbigniew 2
15 FRĄCKOWIAK Filip Jakub 0
16 CHOJNOWSKI Wojciech Maciej 0
17 TERLECKA Mirosława Hanna 2
18 GOZDEK Piotr Paweł 0
19 PERET Ewa 0
20 GÓRSKI Krzysztof Robert 0
21 BOSAK Krzysztof Tomasz 2
22 KOLASIŃSKA Bożena 1
23 CACKOWSKI Marek Jan 0
24 POLAK Katarzyna Maria 0
25 KACPROWICZ Sławomir Stanisław 0
26 SMALCERZ Ewa Maria 1
27 MIODUSZEWSKA Teresa 0
28 KULESZA Stefan 0
29 CZARTORYSKA-PLUTECKA Izabela Joanna 0
30 TERLECKI Paweł Andrzej 0
31 WYSOCKI Krzysztof 0
32 KĘZIK Anna 0
33 GAJEWSKA Irena 0
34 SZYMAŃSKI Paweł 1
35 PALUSZEK Aneta 0
36 JAKUBOWSKA Agnieszka Jadwiga 1
37 MOLICKI Maciej 0
38 KSIĘŻAK Paweł Krzysztof 2
39 REJOWSKI Grzegorz Paweł 0
40 ZABŁOCKI Wojciech Jakub 1
  Razem 234

Nr listy 3 – KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 ZANDBERG Adrian Tadeusz 14
2 ŻUKOWSKA Anna Maria 1
3 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata 1
4 BIEJAT Magdalena Agnieszka 0
5 LIEDEL Krzysztof 0
6 PELC Filip Tadeusz 1
7 PRZYŁUSKA Bożena Marta 0
8 BRÓZDA Hanna Janina 0
9 DUDA Katarzyna Beata 0
10 STĘPIEŃ Mateusz Zbigniew 0
11 LISZKA Sebastian Roman 0
12 POSTNIKOFF Danuta Beata 0
13 WICHA Joanna Beata 2
14 KUBIAK Jacek Zbigniew 0
15 GOŹDZIKOWSKI Mateusz Wojciech 0
16 KUCZYŃSKA Urszula Teresa 1
17 MYCKA Łukasz Kamil 0
18 KELLES-KRAUZ Joanna Maria 0
19 OŻDŻEŃSKI Wojciech 0
20 ROZENEK Dariusz Krzysztof 0
21 BRONOWICKA Joanna Wanda 0
22 DUNIN-BORKOWSKI Maciej Włodzimierz 0
23 DOMAŃSKA Inga Maria 0
24 RYTEL Jerzy Marian 0
25 WRÓBLEWSKI Andrzej Wiktor 1
26 PAJĘCKA Anna Paulina 0
27 JAGODZIŃSKA Anna Klara 0
28 MIENIEWSKI Daniel 0
29 LUTOSTAŃSKA Agnieszka 0
30 SÓJKA Małgorzata Anna 1
31 ŻURAWSKI Cezary 0
32 SADOWSKA Anna Paulina 0
33 MIERZWIŃSKI Krzysztof Stanisław 0
34 KOWALSKA-ZIĘTARA Katarzyna Anna 0
35 GODLEWSKA Joanna Maria 0
36 SZUSTAKIEWICZ Karol Andrzej 0
37 JANICZAK Grzegorz Jan 0
38 UTOWKA Patryk Piotr 0
39 SAYED Marta Zofia 0
40 GADZINOWSKI Piotr 0
  Razem 22

Nr listy 4 – KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard 20
2 PEJO Bartłomiej Artur 3
3 SKUTECKI Paweł Juliusz 14
4 MODELSKA-CREECH Mirosława Zofia 0
5 MAGIERA Wiesław Marian 3
6 KOWALIŃSKI Aleksander Filip 0
7 NITECKA Ewa Alicja 2
8 BOROWSKI Jan 1
9 KRZEKOTOWSKA Krystyna Anna 0
10 JURKIEWICZ Gabriela Zofia 0
11 WAWER Alina Barbara 0
12 TUMANOWICZ Sławomir 0
13 KUMÓR Andrzej Paweł 1
14 KRANAS Justyna Stefania 0
15 ŻELAZNY Krystian Zbigniew 1
16 ROSS Sebastian 0
17 ZIĘTEK-WIELOMSKA Magdalena 1
18 URBANEK Antoni Konrad 0
19 ZIÓŁKOWSKI Wojciech Bartosz 0
20 BODAKOWSKI Jan Antoni 0
21 KOWALSKI Jarosław Grzegorz 1
22 JARZĄBEK Łukasz Zbigniew 0
23 KOWALSKA Agnieszka 0
24 KESSLING Izabela 0
25 BABIAK Andrzej 0
26 FLORYSIAK Jacek Piotr 0
27 STERKOWSKI Piotr Roman 0
28 DMOWSKI Rafał Przemysław 0
29 POKOJSKA Angelika Justyna 0
30 UTECHT Martyna 0
31 KRELLER-STANISŁAWEK Urszula Irena 0
32 NIEZNAŃSKA Paulina 0
33 KŁOS Rafał Patryk 0
34 KUŚMIERCZYK Marcin Józef 0
35 KASPRZAK Rajmund Krzysztof 0
36 KASJANIUK Adam 0
37 RUMIŃSKI Jakub Maciej 0
38 ROSOWSKI Włodzimierz Witold 3
39 ZIÓŁKOWSKA Katarzyna Maria 0
40 KROGULSKI Mariusz Lesław 1
  Razem 51

Nr listy 5 – KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 KIDAWA-BŁOŃSKA Małgorzata Maria 81
2 LUBNAUER Katarzyna Anna 3
3 ROSATI Dariusz Kajetan 3
4 FABISIAK Joanna 0
5 SZOSTAKOWSKI Jarosław Sergiusz 1
6 PIEKARSKA Katarzyna Maria 1
7 SZCZERBA Michał Roch 1
8 POTAPOWICZ Sławomir 0
9 ZIELIŃSKA Urszula Sara 2
10 KOSECKI Roman Jacek 0
11 POTOROCZYN Paweł Rafał 1
12 DĄBROWSKA Alicja 1
13 JACHIRA Klaudia Krystyna 4
14 SKOLIMOWSKI Krzysztof Piotr 0
15 ŁOBODA Dorota Ewa 1
16 MANARCZYK Bożena Maria 0
17 BORKOWSKI Wojciech Józef 1
18 KRAJEWSKA Sylwia 0
19 KACPRZYK Dawid 0
20 MIŚKIEWICZ Jolanta 0
21 LUFT Krzysztof Stanisław 0
22 ŁOBACZ Bogusław Kazimierz 0
23 SKRZECZ Jerzy Norbert 0
24 TURSKA Marta Katarzyna 0
25 PIOTROWSKI Arkadiusz 0
26 WYRWAŁ Agnieszka Monika 0
27 RUDZIAK Anna 0
28 SAMCZYK Anna Elżbieta 0
29 LACH Lilianna Irena 0
30 ŁĄCKA Ilona Joanna 0
31 ROGULSKI Igor 0
32 LEŚNIAK Edyta Róża 1
33 WASYLUK Aleksander 0
34 CHMIEL Patrycja Maria 0
35 ROSS Tadeusz Edward 0
36 WOJDA Paweł Konrad 0
37 STELMASZYK Anna Małgorzata 0
38 KERYK Myroslava 0
39 KRASOŃ Łukasz 0
40 GAJEWSKA Aleksandra Małgorzata 1
  Razem

102