Strona główna Wydarzenia / Events Przedświąteczne spotkania podsumowujące mijający rok

Przedświąteczne spotkania podsumowujące mijający rok

420 views
0
Podziel się tym artykułem z innymi

Okres przedświąteczny to doskonała okazja do rożnego rodzaju spotkań, podsumowujących mijający rok. Tradycyjnie, takie spotkanie zorganizował Klub Męski, działający przy Parafii pod wezwaniem Różańca Świętego w Edmonton.

W dniu 28 listopada 2014 r. , pomimo typowo zimowej aury i temperatury w pobliżu –25 stopni, w spotkaniu świątecznym w Polskim Klubie „Syrena” wzięło udział wielu członków i zaproszonych gości. Ks. Andrzej Sowa, proboszcz parafii Różańca Świętego, nawiązując do zbliżających się świat podkreśli ich szczególne znaczenie, które niesie całemu światu nadzieję, radość, miłość i pokój, rozpalając w ludziach dobro dla drugiego człowieka.

Życzeń od rożnych organizacji polonijnych nie było końca a przedświąteczny nastrój wyczuwało się po serdeczności rozmów i miłego zachowania uczestników tego dobrze zorganizowanego spotkania. Najaktywniejszych i zasłużonych członków Klubu uhonorowano upominkami, a przybyły na to spotkanie Santa Claus postarał się o upominki dla wszystkich obecnych.

Na zakończenie do wszystkich uczestników spotkania przemówiła Pani prezes Lila Futerska, która podziękowała za tak liczne przybycie i złożyła wszystkim najlepsze życzenia świąteczno-noworoczne.

Spotkanie zakończono wzajemnymi życzeniami i wspólną zabawą w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku.

Z. Cynar